Instruktorzy

 

Małgorzata Połka

Małgorzata Połka - Właścicielka firmy Nagllar


    Nagllar
    ul. Plac Staromiejski 2
    66-400 Gorzów Wlkp.
    info@nagllar.com
    Tel. 508 381 949

 

Instruktorzy Nagllar 

 


 


 

Katarzyna Stefańska 

    Katarzyna Stefańska Glamour
    ul. Brzozowa 14/4
    82-300 Elbląg
    Tel.: 536 190 229

Mam na imię Kasia, pracuję przy paznokciach od 7 lat. Początkowo plan na życie był inny gdyż miałam być policjantką jednak czas zweryfikował to po swojemu. Od zawsze tkwiła we mnie dusza artysty, lubiłam malować, wygrywałam szkolne konkursy plastyczne ale nigdy nie myślałam, że z tym będzie wiązać się moja przyszłość. Wszystkie najlepsze pomysły przychodzą do głowy gdy w Twoim życiu pojawia się najważniejsza osoba- dziecko. Podejście nr 1- zamawiam zestaw z allegro, oglądam tutoriale, robię bez szkoleń i rzucam wszystko w kąt na kolejne 4 lata. Pojawia się drugie dziecko i ponownie rodzi się ten sam pomysł. Jednak tym razem nauczona doświadczeniem wybieram się na pierwsze szkolenie. Wspiera mnie przyjaciółka, która chętnie "wypożycza" mi paznokcie do treningu po czym sprowadza do mojego domu swoje koleżanki. Jestem przerażona pracując z obcymi ludźmi ale paznokcie z dnia na dzień wyglądają korzystniej. Po kilku miesiącach dłubania w domu zauważa mnie instruktorka znanej marki paznokciowej, która stacjonuje w moim mieście i składa propozycję pracy. Kolejne dwa lata spędzam w prestiżowym salonie, a w tym czasie kiełkuje we mnie pomysł pójścia swoją własną drogą. W końcu otwieram swój mały ale wymarzony salonik. Okazuje się, że jestem lepsza niż myślałam gdyż klientki walą drzwiami i oknami stwierdzam więc, iż właśnie nadszedł czas pójść o krok dalej. Chcę miłością do stylizacji paznokci zarażać wszystkich wokół więc zostaję instruktorem firmy Nagllar i tak oto zaczynam spełniać swoje marzenia ❤


 Marta Piaskowska

M&S studio
    Marta Piaskowska
    3 Maja 27
    87-605 Tłuchowo
    Tel.: 501 010 047

Odkąd sięgam pamięcią stylizacja paznokci bardzo mnie interesowała, a jednocześnie fascynowała. Moja przygoda tak naprawdę zaczęła się, kiedy kupiłam swój pierwszy zestaw do manicure. Na początku paznokcie wykonywałam tylko w najbliższym otoczeniu. Jednak z czasem moje prace zaczęły cieszyć się coraz większym zainteresowaniem, dlatego narodziła się myśl, aby zostać stylistką paznokci! I tak ruszyła lawina szkoleń, kursów i warsztatów, dzięki którym systematycznie podnosiłam swoje umiejętności. Nie było łatwo! Ale dzięki ciężkiej pracy i determinacji zostałam nie tylko stylistka paznokci, ale także instruktorem!
Dzięki firmie Nagllar, spełniłam swoje jedno z największych marzeń. Moja pasja do stylizacji paznokci okazała się jedną z najlepszych zawodowych decyzji w moim życiu. To właśnie nią teraz chce zarażać inne osoby, które tak jak ja kochają świat stylizacji paznokci!


 

 Małgorzata Kornobis

Centrum szkoleniowo usługowe
    Małgorzata Kornobis
  Plac Wolności 3/4 lokal A104
87-800 Włocławek

    Tel.: 602 238 247 

Nazywam się Małgorzata Kornobis
Moja miłość do paznokci trwa nieprzerwalnie od 16 roku życia :) Najpierw robiłam je sama sobie, rodzinie, koleżankom… następnie w 2007 roku otworzyłam swój pierwszy malutki kącik. Od 2008 roku jestem instruktorem. Miłość do tego zawodu wyparła mój prawdziwy zawód - historyk, o którym nigdy nawet nie myślałam, gdyż nie wyobrażam sobie pracować inaczej niż we własnym salonie i centrum szkoleniowym. Dzięki pasji pomagam z sercem swoim klientom oraz kursantkom. Wszystkim życzę aby wstawali rano z uśmiechem i jechali do pracy z radością.


 

Sylwia Tessikowski

 Cześć mam na imię Sylwia i jestem instruktorem stylizacji paznokci. W skrócie przedstawię Ci moja historie.
Już jako nastolatka zaczęłam interesować się stylizacja paznokci choć z wykształcenia jestem Fryzjerka. Paznokcie zaczęłam robić mając 16 lat bo jako uczennica nie miałam wystarczająco pieniędzy żeby chodzić do stylistki co miesiąc. Wiec poprosiłam mamę o zestaw startowy na urodziny i tak zaczęła się moja przygoda. Robiłam paznokcie sobie i bliskim. Po kilku latach wyjechałam do Niemiec i przestałam je robić. Minęło kilka lat a ja postanowiłam ze zaangażuje się w stylizacje paznokci na nowo. Tym razem stworzyłam profil na instagramie z inspiracjami. Mając 1500 follower podjęłam moja pierwsza współpracę barterowa, to było spełnienie moich marzen wiec zaczęłam brnąc w to jeszcze bardziej. Po pewnym czasie dostałam propozycje zostania Instruktorem marki Nagllar a to było spelnienie moich marzen razy dwa. Oczywiście zgodziłam się i jestem jednym z instruktorów wymienionej wyżej marki. Dzisiaj mam zaszczyt uczyć dziewczyny jak poprawnie wykonywać paznokcie i jak je zdobic. Jeśli mieszkasz w Niemczech i czujesz ze stylizacja paznokci to jest to co chcesz robić w życiu, zapraszam do kontaktu a pomogę ci w wyborze odpowiedniej drogi dla ciebie.

Nageldesign Sylwia Tessikowski Dortmund
Stiftsgehölz 3
44265 Dortmund, Niemcy
Tel.: +4917676891557

Więcej informacji na temat działalności Sylwii


 

Ewelina Dudek

aleja 600-lecia 20
96-500 Sochaczew
Tel.: 509 449 512

Moja miłość do paznokci zaczęła się w wieku nastoletnim. Jako młoda dziewczyna w zaciszu domowym robiłam paznokcie koleżankom, już wtedy moim marzeniem było otworzyć, chociaż malutki salonik, żeby pasja, którą kocham, przerodziła się w pracę. Profesjonalnie zajmuje się stylizacją paznokci ponad 12 lat. Jestem pasjonatką sztuki paznokci, poświęcam się szkoleniu samej siebie i tworzeniu „małych” arcydzieł na paznokciach. Zamiłowanie do pięknych paznokci widoczne jest w każdym detalu, który umieszczam na moich profilami Instagramie i Facebooku. Pracę jako instruktor zaczęłam z marką Nagllar, która otworzyła mi drzwi do sukcesu. Jako instruktor paznokci nie tylko kocham szkolić, ale również inspirować innych do odkrywania magii kreacji na paznokciach. Zapraszam Cię do świata kolorów, technik i stylów, gdzie każdy paznokieć jest płótnem do wyrażania indywidualności i kreatywności.
Razem ruszymy w ten magiczny świat.

Więcej informacji na temat działalności Eweliny

 


 


Monika Hauza

Już ponad 28 lat temu narodziła się moja pasja do branży Beauty. Rozpoczęłam swoją przygodę ze stylizacją paznokci w 2002 roku, a już rok później, w 2003 roku, postanowiłam otworzyć własny salon kosmetyczny. Od tamtego czasu miałam przyjemność gościć dziesiątki uczennic szkół kosmetycznych na praktykach zawodowych, co dodatkowo zmotywowało mnie do większego rozwoju zawodowego.
W 2016 roku osiągnęłam kolejny kamień milowy, uzyskując tytuł Dyplomowanego Instruktora. Od tego momentu zaczęłam prowadzić różnorodne kursy i szkolenia grupowe oraz indywidualne, obejmujące pełen zakres stylizacji paznokci, pedicure oraz body piercing. Z dumą mogę powiedzieć, że przeszkoliłam już całe mnóstwo osób i kocham to robić. Aby dotrzeć do jak największej liczby osób, prowadzę zarówno szkolenia stacjonarne, jak i online.
Moja praca to nie tylko obowiązek, to również moja miłość i jedna z moich głównych pasji. Po godzinach prywatnie jestem motocyklistką, uwielbiam aktywność fizyczną i opiekuję się swoimi pieskami.

1 Maja 2/2
63-830 Pępowo
Tel.: 607 741 451

Więcej informacji na temat działalności Moniki


 

Izabela Broś

Nazywam się Izabela Broś i jestem instruktorem firmy Nagllar. 
Profesjonalną stylizacją paznokci zajmuję się od 2005 roku. Od tego czasu ukończyłam wiele szkoleń rozwijających umiejętności. Jako szkoleniowiec pracuje od 2017 roku. Z wykształcenia jestem Technikiem Usług Kosmetycznych studiowałam również na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Stylizacja paznokci jest moim głównym zainteresowaniem od najmłodszych lat. Świetnie odnajduję się w pracy z początkującymi stylistkami, które przygotowuję do zawodu jak i zaawansowanymi podnoszącymi swoje kwalifikacje. Jestem właścicielką salonu Bellezza Izabela Broś w Sosnowcu, w którym prowadzę  profesjonalne szkolenia odbywające się w grupach bądź indywidualnie. Mogę śmiało powiedzieć, że stylizacja paznokci to moja pasja, a wiele moich kursantek podjęło pracę w profesjonalnych salonach. Jakość wykonywanych przeze mnie prac stawiam na pierwszym miejscu. Cenię sobie pracę na profesjonalnych produktach dlatego wybrałam markę Nagllar.
 
Stoczniowców 4
41-208 Sosnowie
Tel: +48 502 693 776

 

 

Paulina Adamkowska

Cześć i witajcie! Jestem Paulina, i mam przyjemność pracować w branży paznokciowej od 2008 roku. To naprawdę fascynujące, jak moje przypadkowe wybranie tego zawodu przekształciło się w moją pasję i marzenie. Moja przygoda z paznokciami zaczęła się jako proste zajęcie, ale im bardziej zagłębiałam się w pracę, tym silniejsza stawała się moja pasja do tego rodzaju sztuki. Nie mogłam się powstrzymać przed pogrążeniem się w świecie designu paznokci, a przy każdym nowym dziele czułam, jak rośnie moje zaangażowanie i zainteresowanie. Po udziale w kilku konkursach i dumnie zdobyciu pierwszego miejsca w niektórych z nich, zdałam sobie sprawę, że naprawdę chcę dążyć do bycia najlepszą w mojej dziedzinie. To właśnie wtedy moje marzenie o zostaniu instruktorką i dystrybutorką zaczęło nabierać kształtu. Dzielenie się moją pasją i wiedzą z innymi entuzjastami zawsze było dla mnie motorem napędowym. Moja droga skrzyżowała się z marką Nagllar, i było to naturalne dla mnie, aby nawiązać z nimi współpracę. Powodem tego wyboru jest prosty fakt - Nagllar oferuje wysokiej jakości materiały i kolory, które ułatwiają pracę i umożliwiają tworzenie sztuki paznokciowej z perfekcją. To platforma, na której czuję, że mogę ciągle się rozwijać, jednocześnie dostarczając najlepsze usługi moim klientkom. Moim celem jest ciągłe dążenie do doskonałości i rozwoju w branży paznokciowej. Jestem przekonana, że silna współpraca z Nagllar pomoże mi zrealizować moje marzenie i kontynuować świadczenie usług wysokiej jakości oraz tworzenie unikalnych projektów dla moich klientek.
 
Więcej informacji na temat działalności Pauliny
 


 
 

Joanna Talar

Cała moja przygoda rozpoczęła się od zamiłowania do paznokci. Już jako nastolatką odkryłam, że zabawa w „pazurki” to coś, co wychodzi mi świetnie, a co więcej, sprawia mi ogromną frajdę. Kontakt z drugą osobą, skupienie na drobiazgach i dbałość o detale, aby każda stylizacja była perfekcyjna- to wszystko mnie wciągnęło, bo dla mnie precyzja to odpoczynek Z wykształcenia jestem: pedagogiem, kosmetologiem, wizażystą i stylistą. Moja historia jest bogata w doświadczenia z różnych branż, ponieważ moją drugą pasją jest makijaż, dlatego też często pracowałam na planach zdjęciowych i filmowych. Uczyłam w placówkach przedszkolnych i szkolnych. Element edukacji, który również uwielbiam, pozostał mi do dzisiaj. Stylizacją paznokci zajmuję się od 2010 roku, a od 2016 jestem również instruktorką. Moim dzieckiem zawodowym jest Studio Artystycznego Azylu w Nowym Targu, gdzie nie tylko świadczę usługi, ale także prowadzę szkolenia z zakresu stylizacji paznokci i makijażu. Miałam przyjemność współpracować z różnymi markami, jednak zdecydowałam się na partnerstwo z Nagllar ze względu na jakość ich produktów, którą z czystym sumieniem mogę polecać moim kursantkom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl