Lakiery hybrydowe do paznokci - dlaczego są tak dobre?
Lakiery hybrydowe do paznokci - dlaczego są tak dobre?

Decydując się na manicure i pedicure, czy to w salonie, czy w warunkach domowych, chcemy uzyskać przede wszystkim piękny, trwały i modny efekt. Niegdyś wybór produktów do stylizacji paznokci był niezwykle ograniczony. Większość kobiet decydowała się na tradycyjne lakiery, które długo wysychały, odbijały się i odpryskiwały nawet pierwszego dnia po wykonaniu stylizacji. Dziś na rynku kosmetycznym królują lakiery hybrydowe. Na czym polega ich fenomen i jakie są ich zalety?

Co to jest lakier hybrydowy? 

Lakier hybrydowy do paznokci wykorzystuje zjawisko polimeryzacji, dzięki któremu utrwala się przy pomocy światła i to właśnie dlatego paznokieć pomalowany hybrydą wkładamy do lampy UV LED. Lakier hybrydowy jest połączeniem tradycyjnego lakieru do paznokci i żelu. Z pozoru mogłoby wydawać się, że stylizacja lakierem hybrydowym wymaga sporo zachodu, ponieważ nie wysycha on samoistnie na powietrzu i wymaga światła ultrafioletowego, ale nic bardziej mylnego! Dzięki temu procesowi możemy cieszyć się naszym manicure co najmniej dwa tygodnie!

Zalety lakieru hybrydowego

Perfekcyjny manicure wymaga odpowiednich produktów. Lakiery hybrydowe gwarantują trwałość stylizacji - utrwalony w lampie kolor nie będzie się rozmazywał i odpryskiwał. Baza hybrydowa nakładana pod lakier zapewnia utwardzenie i zabezpieczenie naturalnej płytki paznokcia. Oznacza to, że nasz naturalny paznokieć nie będzie się łamał, kruszył i wyginał, co jest bardzo ważne, szczególnie dla osób z osłabioną płytką paznokcia. Taka baza pozwala również na wygładzenie wszelkich nierówności, a nawet na przedłużenie paznokci! Manicure i pedicure hybrydowy wygląda nieskazitelnie, ponieważ na powierzchni paznokcia powstaje gładka, estetyczna tafla koloru. W przypadku tradycyjnych lakierów do paznokci istnieje obawa, że nie wysuszą się one dokładnie, szczególnie jeśli dokładamy kolejne warstwy koloru - w przypadku hybryd wystarczy włożyć dłoń do lampy UV LED i voilà !

Lakier hybrydowy - tak czy nie ?

Manicure i pedicure hybrydowy to doskonała opcja dla osób, które cenią sobie piękne, trwałe i bardzo estetyczne paznokcie. Nie każdy z nas ma czas i ochotę poprawiać zwykły lakier po każdym odprysku. Wykorzystanie lakierów hybrydowych to wygoda i oszczędność czasu! Jeśli nie wiemy, jak w prawidłowy i higieniczny sposób wykonać stylizację hybrydową - warto udać się do specjalisty. Możemy także zakupić niezbędne przybory i rozpocząć naukę wykonywania swoich perfekcyjnych stylizacji lakierem hybrydowym. Warto wyrażać siebie i swój indywidualny styl za pomocą kolorów i wzorów na paznokciach. Trwałe zdobienia doceniają też panny młode i panie, które wybierają się na urlop, podczas którego chcą wyglądać i czuć się nieskazitelnie. Ogromny wybór firm kosmetycznych, które mają w swej ofercie lakiery i przybory do stylizacji hybrydowej, a także szeroki wachlarz kolorów i akcesoriów do zdobień, to również ogromny atut tej metody. 

 

Sprawdź lakiery hybrydowe od Nagllar

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl